Zieleniewo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
162 000 PLN
Cena za m2
152,54 PLN
Powierzchnia działki
1 062 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
25
Długość działki (mb.)
42
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Tak
Ujęcie wody
Miejska na działce
Rodzaj kanalizacji
Miejska na działce
Dostępne od
2019-01-07
Numer oferty
2/7683/OGS
Działka Sprzedaż Zieleniewo

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność.
Prezentujemy ofertę sprzedaży działki gruntu zlokalizowanej w Zieleniewie (gm.Kobylanka).
Nieruchomość gotowa do zabudowy (wykonano przyłączenia wszystkich mediów : gaz, woda,kanalizacja, prąd), na jej obszarze obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania, przewidujący zabudowę jednorodzinną wolnostojącą.
(teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego oznaczony symbolem 5MN - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w zabudowie wolnostojacej, powierzchnia zabudowy do 25%, do 2 kondygnacji - Uchwala Rady Gminy Kobylanka z dn. 26.10.2016 r. nr XXV/164/16)

Bezwzględnym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja - wyjątkowo urokliwe miejsce, w którym dominuje zabudowa rezydencjonalna.

Usytuowanie działki w odległości około 150 m od tafli jeziora Miedwie przy jednoczesnym oddaleniu od turystycznego zgiełku wyróżniają ją spośród innych ofert.
Położenie działki względem stron świata jest optymalne - wjazd od strony północnej.

Dojazd do działki drogą wewnętrzną utwardzoną (ul. Wakacyjna) udział w drodze dodatkowo płatny (18 tys. zł).

W samej miejscowości znajdują się między innymi sklep Netto oraz stacja paliw. Do Stargardu zapewniony jest dojazd sprawną komunikacją miejską (przystanek w niedalekiej odległości od ul. Wakacyjnej), a do Szczecina dojeżdża się w niespełna 20 minut.

Jest to idealna propozycja dla osób poszukujących ciszy, spokoju, miejsca w otoczeniu przyrody dobrze skomunikowanego z miastem.
Działka jest gotowa do zabudowy, nie wymaga uzyskiwania warunków zabudowy oraz żadnych decyzji w sprawie przyłączenia mediów.

Jeśli poszukujesz podobnej oferty lub zastanawiasz się nad możliwością uzyskania kredytu na sfinansowanie zakupu – skontaktuj się z nami.
Bezpłatnie doradzimy w zakresie poszukiwań oraz pomożemy w uzyskaniu kredytu.

Przed wpłaceniem jakichkolwiek opłat, rezerwacji, zaliczek, zadatków – uzyskaj zapewnienie o możliwości uzyskania kredytu.

Jeśli planujesz sfinansować zakup ze sprzedaży innej nieruchomości – zgłoś ofertę do naszego biura, przewidujemy bardzo korzystne warunki współpracy przy transakcjach wiązanych.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa cywilnego (art. 66 Par. 1 KC).
Zapraszamy do osobistej weryfikacji parametrów oferty.

Parametry dodatkowe

 • Ogrodzenie: Brak
 • Obecna zabudowa działki: Brak
 • Wysokość zabudowy: 8.5
 • Liczba możliwych kondygnacji: 2
 • Procent możliwej zabudowy: 25
 • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
 • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne, Tereny zabudowy mieszkaniowej
 • Odl. od centrum miasta [km]: 5
 • Dostępne w okolicy: Jezioro, Las, Szkoła, Restauracja, Kort tenisowy, Zabudowa niska, Apteka, Sklep, Przystań, Bar, Kościół, Plac zabaw
 • Droga dojazdowa: Żwirowa
 • Typ ulicy/drogi: Osiedlowa
 • Komunikacja: PKS, Autobus
 • Widok na: Las

Kontakt

Irena Jeziorańska

Irena Jeziorańska

Telefon:
698953662
E-mail:
biuro@jezioranskanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Jeziorańska Nieruchomości Irena Jeziorańska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Jeziorańska Nieruchomości Irena Jeziorańska z siedzibą przy Bł. Królowej Jadwigi 45D, 70-300 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@jezioranskanieruchomosci.pl… czytaj więcej