DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
162 000 PLN
152,54 PLN/m2
ZIELENIEWO
Opis
Oferta na wyłączność.
Prezentujemy ofertę sprzedaży działki gruntu zlokalizowanej w Zieleniewie (gm.Kobylanka).
Nieruchomość gotowa do zabudowy (wykonano przyłączenia wszystkich mediów : gaz, woda,kanalizacja, prąd), na jej obszarze obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania, przewidujący zabudowę jednorodzinną wolnostojącą.
(teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego oznaczony symbolem 5MN - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w zabudowie wolnostojacej, powierzchnia zabudowy do 25%, do 2 kondygnacji - Uchwala Rady Gminy Kobylanka z dn. 26.10.2016 r. nr XXV/164/16)

Bezwzględnym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja - wyjątkowo urokliwe miejsce, w którym dominuje zabudowa rezydencjonalna.

Usytuowanie działki w odległości około 150 m od tafli jeziora Miedwie przy jednoczesnym oddaleniu od turystycznego zgiełku wyróżniają ją spośród innych ofert.
Położenie działki względem stron świata jest optymalne - wjazd od strony północnej.

Dojazd do działki drogą wewnętrzną utwardzoną (ul. Wakacyjna) udział w drodze dodatkowo płatny (18 tys. zł).

W samej miejscowości znajdują się między innymi sklep Netto oraz stacja paliw. Do Stargardu zapewniony jest dojazd sprawną komunikacją miejską (przystanek w niedalekiej odległości od ul. Wakacyjnej), a do Szczecina dojeżdża się w niespełna 20 minut.

Jest to idealna propozycja dla osób poszukujących ciszy, spokoju, miejsca w otoczeniu przyrody dobrze skomunikowanego z miastem.
Działka jest gotowa do zabudowy, nie wymaga uzyskiwania warunków zabudowy oraz żadnych decyzji w sprawie przyłączenia mediów.

Jeśli poszukujesz podobnej oferty lub zastanawiasz się nad możliwością uzyskania kredytu na sfinansowanie zakupu – skontaktuj się z nami.
Bezpłatnie doradzimy w zakresie poszukiwań oraz pomożemy w uzyskaniu kredytu.

Przed wpłaceniem jakichkolwiek opłat, rezerwacji, zaliczek, zadatków – uzyskaj zapewnienie o możliwości uzyskania kredytu.

Jeśli planujesz sfinansować zakup ze sprzedaży innej nieruchomości – zgłoś ofertę do naszego biura, przewidujemy bardzo korzystne warunki współpracy przy transakcjach wiązanych.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa cywilnego (art. 66 Par. 1 KC).
Zapraszamy do osobistej weryfikacji parametrów oferty.
Szczegóły oferty

Cena162 000 PLN

Cena za m2152,54 PLN

Powierzchnia działki1 062 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Szerokość działki (mb.)25

Długość działki (mb.)42

Ukształtowanie działkiPłaska

Kształt działkiProstokąt