Szczecin

Niebuszewo, ul. Kazimierza Królewicza

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
220 000 PLN
Cena za m2
6 027,40 PLN
Powierzchnia
36,50 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
0
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Oddzielna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1980
Stan nieruchomości
Do drobnego remontu
Czynsz administracyjny
350 PLN
Dostępne od
2019-09-18
Numer oferty
7/7683/OMS

Opis nieruchomości

OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE.

W ofercie do sprzedaży prezentuję lokal mieszkalny położony w niskim bloku zlokalizowanym na pograniczu szczecińskiego Niebuszewa i Bolinka.
W budynku zarządzanym przez spółdzielnię mieszkaniową wymieniono wszystkie piony oraz przeprowadzono termomodernizację elewacji.

Na powierzchni blisko 37 m2 znajdują się :
- jasny i ustawny salon
- oddzielna sypialnia
- kuchnia
- łazienka
-przedpokój

Do mieszkania przynależy piwnica.
Czynsz administracyjny na poziomie około 350 zł/miesiąc zawiera zaliczki na poczet zużycia cieplej i zimnej wody,ogrzewania,wywozu śmieci oraz opłaty związane z zarządzaniem budynku.
Mieszkanie o niskich i przewidywalnych kosztach utrzymania jest idealnym rozwiązaniem dla młodej rodziny,studentów lub jako inwestycja pod wynajem.
Z uwagi na położenie lokalu na parterze lokal będzie również idealnym lokum dla osób starszych. Osiedle spokojne, otoczone zielenią, przyjazne dla rodzin z dziećmi.
W najbliższej okolicy znajdują się wydziały szczecińskiego ZUT-u,a także inne liczne punkty użyteczności publicznej (szkoły,przedszkola,sklepy).

Klucze w biurze - zapraszam na prezentację.

Jeśli poszukujesz podobnej oferty lub zastanawiasz się nad możliwością uzyskania kredytu na sfinansowanie zakupu – skontaktuj się z nami.
Bezpłatnie doradzimy w zakresie poszukiwań oraz pomożemy w uzyskaniu kredytu.

Przed wpłaceniem jakichkolwiek opłat, rezerwacji, zaliczek, zadatków – uzyskaj zapewnienie o możliwości uzyskania kredytu.

Jeśli planujesz sfinansować zakup ze sprzedaży innej nieruchomości – zgłoś ofertę do naszego biura, przewidujemy bardzo korzystne warunki współpracy przy transakcjach wiązanych.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa cywilnego (art. 66 Par. 1 KC).
Zapraszamy do osobistej weryfikacji parametrów oferty.

Parametry dodatkowe

  • Piwnica: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 1.5
  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Przedszkole, Plac zabaw
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Osiedlowa
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj
  • Widok na: Podwórko

Mapa

Kontakt

Irena Jeziorańska

Irena Jeziorańska

Mobile:
698953662
Email:
biuro@jezioranskanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Jeziorańska Nieruchomości Irena Jeziorańska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Jeziorańska Nieruchomości Irena Jeziorańska z siedzibą przy Śląska 43a/108, Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@jezioranskanieruchomosci.pl… czytaj więcej