Grzędzice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
59 000 PLN
Cena za m2
59 PLN
Powierzchnia działki
1 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
25
Długość działki (mb.)
40
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Miejska w drodze
Przydomowa oczyszczalnia ścieków
Dostępne od
2019-04-24
Numer oferty
7/7683/OGS

Opis nieruchomości

W ofercie prezentuję bardzo atrakcyjnie zlokalizowane działki - położone w obszarze rozwijającego się osiedla domków jednorodzinnych tuz pod samym lasem w urokliwej miejscowości Grzędzice pod Stargardem.

Miejscowość podmiejska, rozwijająca się w zawrotnym tempie - do dyspozycji mieszkańców pozostają dwa wyśmienicie zaopatrzone sklepy, szkoła, przedszkole kościół i biblioteka.
Grzędzice są objęte komunikacją miejską ze Stargardem, istnieje także szereg połączeń kolejowych ze Szczecinem. W planach kolei metropolitarnej Grzędzce ujęte są jako jeden z przystanków, tutaj tez zaplanowany jest punkt "park and drive" mający zapewnić swobodny parking dla osób korzystających z szybkich połączeń kolejowych.

Obecnie miejscowość podlega gruntownej przebudowie pod kątem dróg i infrastruktury: powstają nowe przystanki, chodniki, drogi rowerowe oraz remontowane są wszystkie główne magistrale wodno-kanalizacyjne.

Działki położone są na końcu miejscowości - pod samym lasem - lokalizacja ta zapewnia cisze i spokój oraz bezpieczeństwo mieszkania.

Oferta dla osób poszukujących wyjątkowej lokalizacji do zamieszkania - w otulinie przepięknej natury, z miłym sąsiedztwem jednak przy jednoczesnej bliskości dużego miasta oraz komfortowej dostępności do usług i punktów użyteczności publicznej.
Oferta stanowi także idealną inwestycję kapitału - w zwiazku z ogromnym i stałym rozwojem tego obszaru.

W kompleksie działek znajdują się również do sprzedania działki o większych powierzchniach, bezpośrednio sąsiadujące z lasem.

Działka znajduje się w obszarze objętym w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Stargard pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na prezentację.

Jeśli poszukujesz podobnej oferty lub zastanawiasz się nad możliwością uzyskania kredytu na sfinansowanie zakupu – skontaktuj się z nami.
Bezpłatnie doradzimy w zakresie poszukiwań oraz pomożemy w uzyskaniu kredytu.

Przed wpłaceniem jakichkolwiek opłat, rezerwacji, zaliczek, zadatków – uzyskaj zapewnienie o możliwości uzyskania kredytu.

Jeśli planujesz sfinansować zakup ze sprzedaży innej nieruchomości – zgłoś ofertę do naszego biura, przewidujemy bardzo korzystne warunki współpracy przy transakcjach wiązanych.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa cywilnego (art. 66 Par. 1 KC).
Zapraszamy do osobistej weryfikacji parametrów oferty.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Procent możliwej zabudowy: 20
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego

Kontakt

Irena Jeziorańska

Irena Jeziorańska

Mobile:
698953662
Email:
biuro@jezioranskanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Jeziorańska Nieruchomości Irena Jeziorańska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Jeziorańska Nieruchomości Irena Jeziorańska z siedzibą przy Śląska 43a/108, Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@jezioranskanieruchomosci.pl… czytaj więcej