MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
289 000 PLN
5 838,38 PLN/m2
SZCZECINos. Bukowe
ul. Fioletowa
Opis
SPRZEDANE.

W ofercie do sprzedaży prezentuję mieszkanie położone na osiedlu Bukowym - skąpanej w zieleni prawobrzeżnej części miasta.

Na powierzchni mieszkalnej blisko 50 m2 znajdują się :
- przestronny, jasny i bardzo ustawny salon z wyjściem na balkon
- jasna i przytulna sypialnia
- funkcjonalna kuchnia z oknem
- łazienka i oddzielne WC
- przedpokój z szafą w zabudowie

Podłogi w sypialni oraz salonie zostały wykonane z naturalnego materiału - deski barlineckiej, ściany gładzone i malowane.
W pozostałej części mieszkania na podłogach funkcjonalna terakota.

Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, nadaje się do zamieszkania.
Istotnym atutem lokalizacji jest przepiękny widok rozpościerający się z balkonu, który jest obłożony sidingiem elewacyjnym, dzięki czemu utrzymanie go w czystości nie sprawia trudności, takie rozwiązanie zapewnia także komfortowe korzystanie z balkonu (brak kontaktu z sąsiadami).

Piwnica o powierzchni około 4 m2, stanowi idealną przestrzeń do składowania i gromadzenia rzeczy sezonowych (sanki, rowery, przetwory i inne).

Czynsz na poziomie około 420 PLN zawiera opłaty z tytułu zużycia cieplej i zimnej wody, ogrzewania centralnego, wywozu śmieci, odprowadzenia nieczystości i koszty administracyjne, co sprawia że mieszkanie jest wyjątkowo ekonomiczne a łączne koszty związane z utrzymaniem nieruchomości łatwe do przewidzenia i zaplanowania.

Właściciele posiadają także garaż murowany, oddalony od budynku ok. 200 m., nabywca mieszkania ma możliwość nabycia tego garażu za dodatkową odpłatnością 40 tys. złotych.

Mieszkanie o wydłużonym okresie wydania - około I kwartał 2020 roku, pozostałe warunki do ustalenia z właścicielami.
Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację.


Jeśli poszukujesz podobnej oferty lub zastanawiasz się nad możliwością uzyskania kredytu na sfinansowanie zakupu – skontaktuj się z nami.
Bezpłatnie doradzimy w zakresie poszukiwań oraz pomożemy w uzyskaniu kredytu.

Przed wpłaceniem jakichkolwiek opłat, rezerwacji, zaliczek, zadatków – uzyskaj zapewnienie o możliwości uzyskania kredytu.

Jeśli planujesz sfinansować zakup ze sprzedaży innej nieruchomości – zgłoś ofertę do naszego biura, przewidujemy bardzo korzystne warunki współpracy przy transakcjach wiązanych.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa cywilnego (art. 66 Par. 1 KC).
Zapraszamy do osobistej weryfikacji parametrów oferty.
Szczegóły oferty

Cena289 000 PLN

Cena za m25 838,38 PLN

Powierzchnia49,50 m2

Liczba pokoi2

Piętro4

Liczba pięter4

Typ kuchniOddzielna

RynekWtórny