DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
426 750 PLN
150 PLN/m2
SZCZECINWielgowo
Opis
Oferta wyłącznie w naszym biurze.
W ofercie do sprzedaży prezentuję przepięknie położone działki w Szczecinie - Wielgowie - w otoczeniu niskiej zabudowy i urokliwej zieleni.
Przedmiotem oferty są dwie sąsiadujące ze sobą działki o łącznej powierzchni 2845 m2, znajdujące się w nowopowstalym kompleksie działek.
Działka ma zapewniony bezpośredni dostęp do drogi publicznej - ulicy Urodzajnej, w której to drodze znajdują się sieci wody miejskiej, gazu i energii elektrycznej.
Obszar gruntu objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje zabudowę mieszkaniową z dopuszczeniem usług, wg następujących, ogólnych zasad :
- możliwość zabudowy terenu w 30%
- wysokość zabudowy do 9,5 m
- dwie kondygnacje naziemne.
Z uwagi na konieczność zapewnienia dojazdu do działek sąsiednich - pas działki o szerokości 4 m należy przeznaczyć pod drogę dojazdową.

Takie uwarunkowania planu dają właścicielowi ogromne możliwości doboru projektu - od obszernej zabudowy rezydencjonalnej - parterowej lub z poddaszem użytkowym po zabudowę bliźniaczą (budynek dwulokalowy).

Oferta jest szczególnie atrakcyjna z uwagi na lokalizacje - Wielgowo to jedno z najbardziej lubianych kierunków inwestycji budowlanych - zapewnia komfortowy dostęp do miasta, kompleksowy bezpośredni dostęp do punktów użyteczności publicznej (sklepy, liczne punkty usługowe, poczta, szkoła, przedszkole i inne) a jednocześnie ciszę i spokój w otulinie przepięknej zieleni.

Z uwagi na stały rozwój tej części miasta oferta jest również atrakcyjna pod kątem inwestycyjnym.

Jest to idealna propozycja dla osób poszukujących ciszy, spokoju, miejsca w otoczeniu przyrody dobrze skomunikowanego z miastem.
Działka jest gotowa do zabudowy, nie wymaga uzyskiwania decyzji o warunkach zabudowy.

Jeśli poszukujesz podobnej oferty lub zastanawiasz się nad możliwością uzyskania kredytu na sfinansowanie zakupu – skontaktuj się z nami.
Bezpłatnie doradzimy w zakresie poszukiwań oraz pomożemy w uzyskaniu kredytu.

Przed wpłaceniem jakichkolwiek opłat, rezerwacji, zaliczek, zadatków – uzyskaj zapewnienie o możliwości uzyskania kredytu.

Jeśli planujesz sfinansować zakup ze sprzedaży innej nieruchomości – zgłoś ofertę do naszego biura, przewidujemy bardzo korzystne warunki współpracy przy transakcjach wiązanych.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa cywilnego (art. 66 Par. 1 KC).
Zapraszamy do osobistej weryfikacji parametrów oferty.
Szczegóły oferty

Cena426 750 PLN

Cena za m2150 PLN

Powierzchnia działki2 845 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Szerokość działki (mb.)24

Długość działki (mb.)59.2

Ukształtowanie działkiPłaska

Kształt działkiProstokąt